menusearch
mehnavaz.com

پرواز بر فراز کلوت های ایران

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها می باشد
مهنواز ، مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت

پرواز بر فراز کلوت های ایران

1562۲ فروردین ۱۳۹۷گزارشدسته بندیدانلود

Sabine و Burkhard دو جهانگرد آلمانی هستند که هر دو در سال 1965 متولد شده و از 16 سالگی با هم مسافرت کرده اند . آن ها از سال 2004 تا کنون عشایر مدرن بوده و در حدود 500 هزار کیلومتر مسافت را در 80 کشور زمین با وسایل مختلف نقلیه پیموده اند و تجربیات سفر خود را در قالب فیلم ، سخنرانی و کتاب منتشر کرده اند .
این دو جهانگرد با وسیله نقلیه خود به ایران سفر کرده و در این ویدیو تصاویر بی نظیری از کلوت های شهداد کرمان به صورت هوایی به نمایش گذاشته اند .
کلوت به کوههای شنی ای می گویند که بر اثر عامل فرسایشی غالب کویر ” باد ” ایجاد می گردد و فرم ها و شکلهای مسحور کننده ای را ایجاد می کنند . این سازه های عظیم خاکی که مسافت خیلی زیادی را در بر گرفته اند به مانند شهری خالی از سکنه می مانند .
این کلوت ها در بیابان های لوت در حدود 40 کیلومتری بخش شهداد واقع شده اند که از شهداد تا کرمان نیز در حدود 100 کیلومتر مسافت است . کلوت های شهداد در بیابان های لوت یکی از منحصر به فرد ترین و شگفت انگیز ترین بیابان های کره زمین محسوب می شود که گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند .
Sabine و Burkhard در توضیح این ویدیو نوشته اند : مناظر بیابانی رویایی را می توان در ایران پیدا کرد ، به عنوان مثال در بیابان لوت .

سازندهSabine and Burkhard
نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نظرات کاربران
* متن پیام
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت