menusearch
mehnavaz.com

پرواز بر فراز کلوت های ایران

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها می باشد
جستجو

پرواز بر فراز کلوت های ایران

1106
 پرواز بر فراز کلوت های ایران
نام : fly over desert kalouts
سازنده :
محصول کشور :
حجم : 10 | 26 MB
فرمت : mp4
مدت زمان : 00:02:54
تعداد قسمت : 1 قسمت
زبان :
سازنده : <br  > Sabine and Burkhard
سازنده :
Sabine and Burkhard

Sabine و Burkhard دو جهانگرد آلمانی هستند که هر دو در سال 1965 متولد شده و از 16 سالگی با هم مسافرت کرده اند . آن ها از سال 2004 تا کنون عشایر مدرن بوده و در حدود 500 هزار کیلومتر مسافت را در 80 کشور زمین با وسایل مختلف نقلیه پیموده اند و تجربیات سفر خود را در قالب فیلم ، سخنرانی و کتاب منتشر کرده اند .
این دو جهانگرد با وسیله نقلیه خود به ایران سفر کرده و در این ویدیو تصاویر بی نظیری از کلوت های شهداد کرمان به صورت هوایی به نمایش گذاشته اند .
کلوت به کوههای شنی ای می گویند که بر اثر عامل فرسایشی غالب کویر ” باد ” ایجاد می گردد و فرم ها و شکلهای مسحور کننده ای را ایجاد می کنند . این سازه های عظیم خاکی که مسافت خیلی زیادی را در بر گرفته اند به مانند شهری خالی از سکنه می مانند .
این کلوت ها در بیابان های لوت در حدود 40 کیلومتری بخش شهداد واقع شده اند که از شهداد تا کرمان نیز در حدود 100 کیلومتر مسافت است . کلوت های شهداد در بیابان های لوت یکی از منحصر به فرد ترین و شگفت انگیز ترین بیابان های کره زمین محسوب می شود که گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند .
Sabine و Burkhard در توضیح این ویدیو نوشته اند : مناظر بیابانی رویایی را می توان در ایران پیدا کرد ، به عنوان مثال در بیابان لوت .

باکس نمایش
manitor
کلیپ پرواز بر فراز کلوت های ایران | کیفیت بالا
کلیپ پرواز بر فراز کلوت های ایران | کیفیت متوسط
باکس دانلود
گزارش خطا
نظرات کاربران
* متن پیام
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت