menusearch
mehnavaz.com

موسسه نیزار

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها می باشد
جستجو
 موسسه نیزار

موسسه نیزار|reza_mirzayi

تاسیس در 1387موسسه گردشگری - فرهنگیموقعیت مکانی در برخوار - اصفهاننوع مجوز بند بشماره مجوز 23124324
معرفی
اعضا
رویداد
همایش
تور
اخبار
مقالات
ویدیو

معرفی موسسه نیزار

idjsfeifjrweoir4e fesdihfoewihforefeifoerwfb fberoivboie iejrowiejr i3oir oi ثبمهتثص4 قعثصعق عصث09ق0صث9عق ثصق قعصق9عصث09ق3

افتخارات و مزایای موسسه نیزار

آموزش و بروز بودن دانش همکارانکار با تکنولوژیهای جدید و ابزارهای بروز برگزاری کلاس‎های آموزشی به صورت تخصصی و مداوم پیاده ساری رویکرد چابک برای پیاده سازی کلی استراتژی‎ها در کلیه دپارتمانها ارائه خدمات و ارتباطات در سطح کلان برگزاری جشن تولدها و مناسبتها

پرسش های متداول

با توجه به اینکه من به چند زبان تسلط دارم آیا امکان گرفتن لوح و کارت راهنمایان به چند زبان وجود دارد ؟بله، شما می توانید با پاسخگویی به سوالات زبانهای مورد نظر خود در امتحان جامع و مصاحبه، در صورت موفقیت در آزمون ها لوح و کارت چند زبانه داشته باشید.
آیا پس از گرفتن لوح و کارت راهنمایان ، می توان به آن زبان تخصصی دیگری اضافه کرد ؟بله، هر زمان که آزمون زبان جدید را با موفقیت به پایان برسانید. حتی اگر سال ها از گذراندن دوره راهنمایان و صدور کارت راهنمای گردشگری شما گذشته باشد، می توانید اقدام به اضافه کردن زبان های تخصصی خود نمایید. لازم به ذکر است که زبان های تخصصی اضافه شده در کارت راهنمای گردشگری ثبت می شود، اما لوح یکبار صادر شده و دیگر تغییر نخواهد کرد.
آیا امکان پرداخت شهریه در چند نوبت امکان پذیر است ؟بله، یک سوم شهریه خود را هنگام ثبت نام پرداخت کرده و باقی مانده را در سه قسط پرداخت نمائید.
من دانشجو دوره کارشناسی هستم آیا می توانم در دوره های مختلف شرکت کنم ؟بله، شرکت کردن شما در دوره بلامانع است و پس از موفقیت در آزمون جامع و ارائه مدرک کارشناسی لوح و کارت راهنمایان شما صادر خواهد شد.
مدرک کارشناسی اخذ شده از خارج از کشور جهت شرکت در دوره و اخذ لوح و کارت مورد قبول می باشد ؟کلیه مدارک اخذ شده از دانشگاه های خارج از کشور باید به تایید کمیته ارزشیابی وزرات علوم برسد.

گالری تصاویر

نشانی

بیلبیلسشبسشیبیسبسی

شماره تماس8473534543
شبکه های اجتماعی025 3345 23 43
نظرات
در اینجا تجربه ، نظر و یا پرسش خود را در ارتباط با موسسه نیزار بیان کنید و یا به نظرات دیگران پاسخ دهید .
0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید !
در صورتیکه می خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می شود
پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می شود
* پاسخ شما

شبکه های اجتماعی :
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت