menusearch
mehnavaz.com

8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها است
این سایت به فروش می‌رسد. با ایمیل mehnavaz@gmail.com در ارتباط باشید
مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت
 8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر

8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر

بستن چمدان کار چندان سختی نیست. با کمی برنامه ریزی و دانستن چند روش شما می‌توانید تمام چیز هایی که در سفر نیاز دارید را داخل چمدانتان بچینید. با استفاده از روش های زیر می‌توانید در سفر بعدی چمدان خود را خیلی آسان تر ببندید.


من پیشنهاد می‌کنم از کیف های کوچک یا کیسه های زیپ دار برای اینکار استفاده کنید تا از کفش هایتان و وسایل دیگر داخل چمدانتان بهتر محافظت کند. این کیسه ها با دوام تر از کیسه پلاستیکی است .


رول کردن نسبت به تا کردن در سفر جنبه های مثبت بیشتری دارد. اگر شما ترجیح می‌دهید لباس هایتان را تا بزنید از روش بسته بندی مکعبی استفاده کنید که در تصویر های پایینتر نمایش داده شده است. اگر نه، بهترین شیوه برای شما رول کردن است. می‌توانید برای اطمینان از باز نشدن لباس هایی که رول کرده اید با کمک باند، نخ یا نوار دور‌ آنها را گره بزنید .


به تازگی ما مصاحبه ای در ارتباط با ویژگی های مثبت رول کردن لباس با یکی از ارتشی ها انجام دادیم. در تصویر بالا روش دقیق استفاده شده در ارتش را می‌بینید .


اگر شما از روش رول کردن و یا تا کردن به روش مکعبی استفاده نمی‌کنید این روش موثرترین راه برای صرفه جویی در فضای چمدانتان است .


استفاده از این روش برای زمانی که نمی‌خواهید برای برداشتن چیزی کل چمدان را خالی کنید بسیار مفید است. به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این روش باید خیلی مرتب لباس ها را تا کنید و منظم، صاف و محکم کنار هم بچینید تا موثر باشد .
بسته بندی مکعبی یک روش شگفت انگیز است. برای استفاده بهتر از این روش می‌توانید از کیف های کوچک مکعبی استفاده کرده و لباس ها را تا کرده، داخل‌ آنها بچینید و کیف ها را داخل چمدان قرار دهید. با این کار شما می‌توانید حتی در طول سفر لباس های کثیف خود را از لباس های تمیز جدا کنید .


استفاده از کیسه های کوچک بسیار عالی است، نه تنها برای بسته بندی بهتر وسایل در چمدان بلکه خیلی بیشتر از وسایل مراقبت می‌کند. برای مراقبت بهتر سعی کنید از کیسه ها و کیف های با کیفیت بهتر استفاده کنید. همچنین برای مایعاتی مانند شامپو یا کرم از قوطی های پلاستیکی مرغوب استفاده کنید .

برای لباس های حجیم مانند کاپشن های زمستانی این روش می‌تواند سودمند باشد تا جای کمتری بگیرند.


 استفاده از ترجمه های اختصاصی سایت مهنواز بدون ذکر منبع و لینک مجاز نیست

منبع :
Kristina Portillo

نویسنده : Kristina Portillo

تیم مهنواز

مترجم : تیم مهنواز

اطلاعات این مطلب
25580۲۳ آبان ۱۳۹۶
دسته بندی :
مرتبط با
رده بندی مقالات
رتبه مقالات (رتبه دهی توسط کارشناسان مهنواز)
نوع نگارش
نظرات
در اینجا تجربه، نظر و یا پرسش خود را در ارتباط با این مقاله بیان کنید و یا به نظرات دیگران پاسخ دهید.
0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید !
در صورتیکه می‌خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می‌شود
پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می‌شود
* پاسخ شما

دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند.
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت