menusearch
mehnavaz.com

8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها می باشد
مهنواز ، مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت
 8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر

8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر

بستن چمدان کار چندان سختی نیست . با کمی برنامه ریزی و دانستن چند روش شما می توانید تمام چیز هایی که در سفر نیاز دارید را داخل چمدانتان بچینید . با استفاده از روش های زیر می توانید در سفر بعدی چمدان خود را خیلی آسان تر ببندید . 


من پیشنهاد می کنم از کیف های کوچک یا کیسه های زیپ دار برای اینکار استفاده کنید تا از کفش هایتان و وسایل دیگر داخل چمدانتان بهتر محافظت کند . این کیسه ها با دوام تر از کیسه پلاستیکی است .


رول کردن نسبت به تا کردن در سفر جنبه های مثبت بیشتری دارد . اگر شما ترجیح می دهید لباس هایتان را تا بزنید از روش بسته بندی مکعبی استفاده کنید که در تصویر های پایینتر نمایش داده شده است . اگر نه ، بهترین شیوه برای شما رول کردن است . می توانید برای اطمینان از باز نشدن لباس هایی که رول کرده اید با کمک باند ، نخ یا نوار دور آن ها را گره بزنید .


به تازگی ما مصاحبه ای در ارتباط با ویژگی های مثبت رول کردن لباس با یکی از ارتشی ها انجام دادیم . در تصویر بالا روش دقیق استفاده شده در ارتش را می بینید .


اگر شما از روش رول کردن و یا تا کردن به روش مکعبی استفاده نمی کنید این روش موثرترین راه برای صرفه جویی در فضای چمدانتان است .


استفاده از این روش برای زمانی که نمی خواهید برای برداشتن چیزی کل چمدان را خالی کنید بسیار مفید است . به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این روش باید خیلی مرتب لباس ها را تا کنید و منظم ، صاف و محکم کنار هم بچینید تا موثر باشد .
بسته بندی مکعبی یک روش شگفت انگیز است . برای استفاده بهتر از این روش می توانید از کیف های کوچک مکعبی استفاده کرده و لباس ها را تا کرده ، داخل آن ها بچینید و کیف ها را داخل چمدان قرار دهید . با این کار شما می توانید حتی در طول سفر لباس های کثیف خود را از لباس های تمیز جدا کنید .


استفاده از کیسه های کوچک بسیار عالی است ، نه تنها برای بسته بندی بهتر وسایل در چمدان بلکه خیلی بیشتر از وسایل مراقبت می کند . برای مراقبت بهتر سعی کنید از کیسه ها و کیف های با کیفیت بهتر استفاده کنید . همچنین برای مایعاتی مانند شامپو یا کرم از قوطی های پلاستیکی مرغوب استفاده کنید .

برای لباس های حجیم مانند کاپشن های زمستانی این روش می تواند سودمند باشد تا جای کمتری بگیرند .
 


 استفاده از ترجمه های اختصاصی سایت مهنواز بدون ذکر منبع و لینک مجاز نمی باشد 

منبع :
Kristina Portillo

نویسنده : Kristina Portillo

تیم مهنواز

مترجم : تیم مهنواز

اطلاعات این مطلب
14810۲۳ آبان ۱۳۹۶
دسته بندی :
مرتبط با
رده بندی مقالات
رتبه مقالات (رتبه دهی توسط کارشناسان مهنواز)
نوع نگارش
نظرات
در اینجا تجربه ، نظر و یا پرسش خود را در ارتباط با این مقاله بیان کنید و یا به نظرات دیگران پاسخ دهید .
0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید !
در صورتیکه می خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می شود
پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می شود
* پاسخ شما

دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت