اماکن اقامتی

مکان ها » اماکن اقامتی »
استان
شهر
انتخاب همه
سرویس بهداشتی آرشیو
مکان اقامت
درجه
منطقه شهری
هزینه
امکانات محل اقامت
نوع اتاق
امکانات اتاق
مناسب برای
نوع سرویس
هتل عباسی اصفهان هتل عباسی اصفهان | اصفهان هتل عباسی اصفهان با معماری باشکوه و اصیل ایرانی ، عنوان دار کهن ترین مهمانسرای جهان است .
در سال 1128 این مجموعه با هدف ساخت مدرسه ای به نام مادر شاه، به دستور شاه سلطان حسین صفوی ساخته شد و به مادر شاه پیشکش گردید . در سال 1336 با خرید این بنا توسط شرکت سهام بیمه ایران ، تبدیل به مهمانخانه شد و نام آن به مهمانسرای شاه عباسی تغییر پیدا کرد .
در حال حاضر این بنای 300 ساله یکی از زیباترین جاذبه های توریستی ایران می باشد که با تجهیز شدن آن ، امکان اقامت مهمانان در هتل پنج ستاره عباسی فراهم شده است که به اذعان گردشگران داخلی و خارجی، مورخان و معماران برجسته، و به زعم جهانگردان حرفه ای، یکی از زیباترین مهمانسرا های جهان لقب گرفته است .
همگی اتاق ها مجهز به سیستم های ایمنی و مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشند .
نمای استثنائی و زیبای باغ و گنبد فیروزه ای مدرسه چهارباغ منظره ای بدیع را برای اتاق های مشرف به باغ به ارمغان می آورد . سبک معماری قاجار و صفوی در برخی از سوئیت ها ، از جمله عناصر طراحی داخلیست که در کمتر هتلی در جهان نظیر آن یافت می شود .
0 بازدید0 نظر
هتل پیروزی هتل پیروزی | اصفهان هتل پیروزی در ناحیه شرقی بیمارستان شرق قرار دارد و از دسته هتل های بیرون شهر می باشد که از سال 1354 در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است 0 بازدید0 نظر هتل داریوش هتل داریوش | فارس این هتل در شهر شیراز واقع شده و از بهترین هتل های این شهر می باشد .0 بازدید0 نظر
صفحه اصلی
مهنواز مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی
« گردشگری ، عامل شکوفایی اقتصاد ملی »
مهنواز در شبکه های اجتماعیtelegram
این سایت مطابق با مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه حقوق قانونی آن متعلق به مهنواز است .
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب