menusearch
mehnavaz.com

پارک کوهستان

پارک کوهستان | يزد - استان يزد
0 بازدید
نوشتن بررسیافزودن تصویر و فیلم
تصاویرامکاناتنقشه و آدرس توضیح کوتاهنقشه و آدرس اطلاعات ویژه مکان مشابهمکان قبلیمکان بعدی
توجه :
پارک کوهستان
 
آدرس : استان یزد - شهرستان یزد - کنار بزرگراه یزد به تفت
شماره تماس :
زمان بازدید:
هزینه :
منطقه :
توضیح کوتاه
اصلی ترین فضای سبز شهر یزد پارک کوهستان یزد است که در جاده تفت به یزد ایجاد شده و محیطی مناسب را برای تفریح و دور شدن از فضای شلوغ شهری فراهم آورده است.
حوض بزرگی در قسمت میانی پارک درست شده است که در شب هنگام آب نمای آن جلوه زیبایی به آن می بخشد.
از امکانات واقع در این پارک زیبا می توان به دریاچه مصنوعی, شهربازی, محل چادر زدن مسافرین, آلاچیق های زیبا جهت روزهای آفتابی, چمن کاری و درخت کاری کل محوطه, پیست اسکیت، پیست موتورها و ماشین های کوچک, امکانات قایق سواری در دریاچه , آبشار مصنوعی همراه جویهای آب زیبا, بوفه و ساندویچ فروشی, محل پارک ماشین ها و بسیاری از امکانات لازم برای بازدید کنندگان و مسافرین و اهالی شهر یزد اشاره کرد.
چمن کاری ها و آلاچیق چوبی قشنگ و آبشار مصنوعی و درختان پر شاخ و درخت همه و همه باعث شده تا این پارک کوهستانی دارای شب های خنک و دلپذیری باشد. آب نمای موزیکال و هارمونیک واقع در پارک همراه با رقص آب و نور به صورت زنده و همچنین پخش موسیقی از دیگر جاذبه های این پارک است.
عمده بازدید از این پارک در فصول تابستان و بهار است و هموطنان یزدی برای صرف ناهار یا شام و برگزاری جشن های خانوادگی به آن مراجعه می کنند.
بسیاری از مسافرین نیز امکان چادر زدن را در این مکان دارند و شب را در این پارک سپری می کنند.
مهنواز ، مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازی
« گردشگری ، عامل شکوفایی اقتصاد ملی »
مهنواز در شبکه های اجتماعی instagram
این سایت مطابق با مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه حقوق قانونی آن متعلق به مهنواز است .
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی