menusearch
mehnavaz.com

موسسه نیزار

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه‌‌‌‌های گردشگری استان ها است
این سایت به فروش می‌رسد. با ایمیل mehnavaz@gmail.com در ارتباط باشید
مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت
 موسسه نیزار

موسسه نیزار|reza_mirzayi

تاسیس در 1387موسسه گردشگری - فرهنگیموقعیت مکانی در برخوار - اصفهاننوع مجوز بند بشماره مجوز 23124324
معرفی
اعضا
رویداد
همایش
تور
اخبار
مقالات
ویدیو

معرفی موسسه نیزار

مسجد جامع ارومیه نیز در مجموعه بازار تاریخی ارومیه قرار گرفته است و قدمت آن به دوره سلجوقی برمی گردد و یکی از آثار تاریخی مهم و دیدنی ارومیه محسوب می‌شود. همچنین بازار ارومیه در مجاورت با مسجد اعظم ارومیه قرار دارد و سردر ورودی اصلی بازار ارومیه از طرف مسجد اعظم، یکی از جلوه‌‌‌‌های زیبای معماری ایران است. در هر راسته از بازار ارومیه، مغازه‌ها با شغل‌ها و عملکرد‌‌‌‌‌های مختلفی، مشغول به فعالیت می‌باشند که عبارتند از: مس گرها، زرگران، چاقو سازان، فرش فروشان، بذر فروشان، بلورفروشان، کفاشان، عطاران، بزازان، لبنیات فروشان، پوشاک فروشان و غیره که مجموعه ای بسیار دیدنی در بازار ارومیه به وجود آورده اند. این بازار از ایام قدیم به گونه ای بود که بتواند تمام نیاز‌‌‌‌های افراد را برآورده کند به ویژه روستاییانی که برای خرید به مرکز شهر ارومیه می‌آمدند.

افتخارات و مزایای موسسه نیزار

آموزش و بروز بودن دانش همکارانکار با تکنولوژی‌‌‌‌های جدید و ابزار‌‌‌‌های بروز برگزاری کلاس‎‌‌‌‌های آموزشی به صورت تخصصی و مداوم پیاده ساری رویکرد چابک برای پیاده سازی کلی استراتژی‎ها در کلیه دپارتمانها ارائه خدمات و ارتباطات در سطح کلان برگزاری جشن تولدها و مناسبتها

پرسش‌‌‌‌های متداول

با توجه به اینکه من به چند زبان تسلط دارم آیا امکان گرفتن لوح و کارت راهنمایان به چند زبان وجود دارد ؟بله، شما می‌توانید با پاسخگویی به سوالات زبان‌‌‌‌های مورد نظر خود در امتحان جامع و مصاحبه، در صورت موفقیت در آزمون ها لوح و کارت چند زبانه داشته باشید.
آیا پس از گرفتن لوح و کارت راهنمایان، می‌توان به آن زبان تخصصی دیگری اضافه کرد ؟بله، هر زمان که آزمون زبان جدید را با موفقیت به پایان برسانید. حتی اگر سال ها از گذراندن دوره راهنمایان و صدور کارت راهنمای گردشگری شما گذشته باشد، می‌توانید اقدام به اضافه کردن زبان‌‌‌‌های تخصصی خود نمایید. لازم به ذکر است که زبان‌‌‌‌های تخصصی اضافه شده در کارت راهنمای گردشگری ثبت می‌شود، اما لوح یکبار صادر شده و دیگر تغییر نخواهد کرد.
آیا امکان پرداخت شهریه در چند نوبت امکان پذیر است ؟بله، یک سوم شهریه خود را هنگام ثبت نام پرداخت کرده و باقی مانده را در سه قسط پرداخت نمائید.
من دانشجو دوره کارشناسی هستم آیا می‌توانم در دوره‌‌‌‌های مختلف شرکت کنم ؟بله، شرکت کردن شما در دوره بلامانع است و پس از موفقیت در آزمون جامع و ارائه مدرک کارشناسی لوح و کارت راهنمایان شما صادر خواهد شد.
مدرک کارشناسی اخذ شده از خارج از کشور جهت شرکت در دوره و اخذ لوح و کارت مورد قبول است ؟کلیه مدارک اخذ شده از دانشگاه‌‌‌‌های خارج از کشور باید به تایید کمیته ارزشیابی وزرات علوم برسد.

گالری تصاویر

نشانی

تهران - خیابان شریعتی - روبروی کوچه سوم - پلاک 2 شرقی

سی و سه پل
شماره تماس8473534543
شبکه‌‌‌‌های اجتماعی025 3345 23 43
نظرات
در اینجا تجربه، نظر و یا پرسش خود را در ارتباط با موسسه نیزار بیان کنید و یا به نظرات دیگران پاسخ دهید.
0 دیدگاه
دیدگاه خود را بیان کنید !
در صورتیکه می‌خواهید دیدگاه شما با نام کاربریتان ثبت شود وارد شوید دیدگاه شما با نام کاربری ثبت می‌شود
پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام شما
*ایمیل شما(اختیاری)
پاسخ شما با نام کاربری ثبت می‌شود
* پاسخ شما

شبکه‌‌‌‌های اجتماعی :
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند.
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت