menusearch
mehnavaz.com

سفر و دیدنی ها

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها است
این سایت به فروش می‌رسد. با ایمیل mehnavaz@gmail.com در ارتباط باشید
مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت
سفر و دیدنی ها
سفر و دیدنی ها
بلند ترین آبشار های دنیا ؛ 5 آبشار مرتفع در دنیا

بلند ترین آبشار های دنیا ؛ 5 آبشار مرتفع در دنیا

۱۸ مرداد ۱۴۰۰649

بزرگترین آبشارهای جهان با ویژگی‌هایی چون عظیم‌ترین عریض‌ترین و بلندترین آبشار همواره موجب حیرت ما شده‌اند. در سایت مهنواز با ما همراه باشید تا با بلندترین آبشار های دنیا آشنا شوید .

بهترین کشور های جهان برای سفر در کرونا

بهترین کشور های جهان برای سفر در کرونا

۱۸ مرداد ۱۴۰۰411

در کنار سایر مشکلات و مسائلی که همیشه در بعضی از کشورها وجود داشته، این بار کل دنیا درگیر همه‌گیری کرونا است. در این مطلب از سایت مهنواز همراه ما باشید تا به بررسی کشور های امن در دوره کرونا بپردازیم .

بررسی انواع روش های مهاجرت به کانادا

بررسی انواع روش های مهاجرت به کانادا

۱۸ مرداد ۱۴۰۰465

به‌هر دلیلی که می‌خواهید مهاجرت کنید، کانادا یکی از بهترین مقصدها برای شماست. دانشگاه های معتبر در سطح جهانی، سطح بالای رفاه اجتماعی و وجود فرهنگ‌های مختلف، کانادا را به یکی از بهترین کشورها برای تحصیل و زندگی تبدیل کرده است.
همچنین اقتصاد قوی و با ثبات، سطح بالای اشتغال، نرخ پایین تورم و وجود فرصت‌های شغلی متنوع، کانادا را به یکی از بهترین کشورها برای کار و زندگی تبدیل کرده است. در این مطلب با سایت مهنواز همراه باشید تا انواع روش های مهاجرت به کانادا را بررسی کنیم .

زیباترین معابد تایلند

زیباترین معابد تایلند

۱۷ مرداد ۱۴۰۰574

یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری تایلند، اماکن مذهبی و معابد بودایی این کشور است که در شهرهای مختلف آن دیده می‌شود که قدمت آنها به قرنها پیش باز می‌گردد و برخی از این معابد نیز جوانتر و جدیدتر هستند.
این مکان‌های باستانی نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره تایلندی‌های مذهبی ایفا می‌کند. با سایت مهنواز همراه باشید تا با زیباترین معابد تایلند آشنا شوید .

جنگل های مصنوعی دنیا ؛ 6 جنگل باورنکردنی در نقاط مختلف دنیا

جنگل های مصنوعی دنیا ؛ 6 جنگل باورنکردنی در نقاط مختلف دنیا

۱۷ مرداد ۱۴۰۰2465

جنگل ها همواره یکی از پرطرفدارترین نقاط برای سفر و گذراندن تعطیلات در سراسر دنیا محسوب می‌شود. همینطور جدای از فواید اقتصادی وجود جنگل در یک کشور، این طبیعت سرسبز فواید زیست محیطی نیز دارد به طوری که برخی کشورهایی که فضای سبز و جنگل کمتری دارند سعی در ساخت جنگل یا فضای سبز مصنوعی دارند تا با این کار بتوانند تاثیر بهتری در زندگیشان بگذارند. در این مطلب از سری مطالب سفر و دیدنی ها با مهنواز همراه باشید تا با 6 جنگل زیبای دنیا که مصنوعی و ساخته شده اند آشنا شوید.

دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند.
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت