menusearch
mehnavaz.com

مقالات

« گردشگری ، عامل شکوفایی اقتصاد ملی »
صفحه اصلی
مقالات »
گردشگری
مهمان نوازی
محیط زیست
صنایع دستی
معرفی
مرتبط با
نگاه ویژه به
نوع مقاله
رده بندی مقالات
رتبه مقالات (رتبه دهی توسط کارشناسان مهنواز)
نوع نگارش
منبع
انتخاب های شما
هنر در صنعت هتلداری | چرا نمایش هنر در هتل ها بسیار مهم است ؟ هنر در صنعت هتلداری | چرا نمایش هنر در هتل ها بسیار مهم است ؟ هنر بخشی جدایی ناپذیر از هویت هتل ها است ، با مهمانان ارتباط برقرار می کند و به آنها امکان می دهد که از یک تجربه منحصر به فرد که در هیچ مکان دیگری برای آنها فراهم نیست لذت ببرند . به علاوه ، اینکه چگونه یک هتل با نوآوری ، هنری را در محیط داخلی خود ادغام می کند ، در واقع می تواند انتخاب مشتری را تحت تاثیر قرار دهد و به آنها کمک کند یکی از مکان ها را از بین هتل های دیگر انتخاب کنند .
نویسنده :<br > Ram Gupta
نویسنده :
Ram Gupta
مترجم : <br > عطیه اکبری
مترجم :
عطیه اکبری
1790۱ بهمن ۱۳۹۶
مهارت های سفر | 25 راهنمایی سفر پس از ده سال سفر در دنیا مهارت های سفر | 25 راهنمایی سفر پس از ده سال سفر در دنیا پس از بیش از ده سال سفر مداوم ، قطعا درس های زیادی از تجربه هایم یاد گرفتم مانند زمانی که در قطار از من دزدی شد چون حواسم جمع نبود و یا زمانی که من و همسرم اسکات ، در فرودگاه معطل و سرگردان بودیم چون نتوانسته بودیم ماشین اجاره کنیم . از برخی از این اتفاقات ناگوار سفر می توان اجتناب کرد و برخی از آن ها قسمتی از سفر هستند . شما دقیقا نمی توانید برای همه چیز برنامه ریزی کنید . با این حال دانستن چند چیز مهم ، سفر را بسیار آسانتر می کند . بنابراین بدون اهمیت ترتیبی در این جا 25 مورد از نکته های سفر را آورده ام :
نویسنده : <br > Christy Woodrow
نویسنده :
Christy Woodrow
ترجمه اختصاصی : <br > تیم مهنواز
ترجمه اختصاصی :
تیم مهنواز
1220۲ دی ۱۳۹۶
8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر 8 نکته برای بستن چمدان | نکاتی برای صرفه جویی فضا در بسته بندی وسایل سفر بستن چمدان کار چندان سختی نیست . با کمی برنامه ریزی و دانستن چند روش شما می توانید تمام چیز هایی که در سفر نیاز دارید را داخل چمدانتان بچینید . با استفاده از روش های زیر می توانید در سفر بعدی چمدان خود را خیلی آسان تر ببندید .
نویسنده : <br > Kristina Portillo
نویسنده :
Kristina Portillo
ترجمه اختصاصی : <br > تیم مهنواز
ترجمه اختصاصی :
تیم مهنواز
2730۲۳ آبان ۱۳۹۶
در سفر مراقب وسایل خود باشید | نکات ضروری برای حفظ اشیا قیمتی خود در هنگام سفر در سفر مراقب وسایل خود باشید | نکات ضروری برای حفظ اشیا قیمتی خود در هنگام سفر در این مقاله نکات و عملکرد هایی مهم و ضروری برای حفظ و جلوگیری از دزدی وسایل و اشیا قیمتی شما مانند پول و مدارک ، در هنگام سفر نوشته شده ، همچنین با نگاهی اجمالی به کلاهبرداری های مرسوم از مسافران ، این موارد توضیح داده شده است .
نویسنده : <br > Christy Woodrow
نویسنده :
Christy Woodrow
ترجمه اختصاصی : <br > تیم مهنواز
ترجمه اختصاصی :
تیم مهنواز
1460۲۳ آبان ۱۳۹۶
قوانین حمل اشیاء در هواپیما | چه چیز هایی را نمی توان داخل هواپیما برد ؟ قوانین حمل اشیاء در هواپیما | چه چیز هایی را نمی توان داخل هواپیما برد ؟ مسافرت چه به قصد تفریح باشد و چه دید و بازدید و یا سفر کاری ، امری لذت بخش است . اما گاهی آشنا نبودن با برخی مقررات می تواند مشکلاتی برای ما در سفر ایجاد کند . یکی از بیشترین مشکلات مسافران در سفر های هوایی آشنا نبودن با قوانین حمل اشیا است . آیا می دانیم چه چیزهایی را می توان با خود داخل کابین هواپیما برد و یا در چمدان قرار داد و حمل چه چیزهایی به طور کلی ممنوع است ؟ این قوانین برای حفظ امنیت بیشتر مسافران بوجود آمده اند . با مهنواز همراه باشید تا در ادامه با لیست اشیا ممنوعه در سفر های هوایی آشنا شویم
نویسنده : <br > تیم مهنواز
نویسنده :
تیم مهنواز
2880۷ آبان ۱۳۹۶
وسایل مورد نیاز سفر خارجی | 5 نکته که هرگز قبل از سفر نباید آن ها را فراموش کنید وسایل مورد نیاز سفر خارجی | 5 نکته که هرگز قبل از سفر نباید آن ها را فراموش کنید جمع کردن و بسته بندی وسایل سفر می تواند سخت و وقت گیر باشد اما بدون شک سخت ترین قسمت آن زمانی است که وسایل را جمع کرده ایم ولی مدام اضطراب داریم که شاید بعضی چیز ها را فراموش کرده باشیم ، مخصوصا مواقعی که قصد سفر به کشور دیگری را داریم . برای از بین بردن این اضطراب باید همیشه قبل از سفر 5 نکته را به یاد داشته باشیم .
نویسنده : <br > Christy Woodrow
نویسنده :
Christy Woodrow
ترجمه اختصاصی : <br > تیم مهنواز
ترجمه اختصاصی :
تیم مهنواز
970۴ آبان ۱۳۹۶
چگونه تنهایی سفر کنیم ؟ | نکاتی برای سفر انفرادی چگونه تنهایی سفر کنیم ؟ | نکاتی برای سفر انفرادی من با مردم بسیاری صحبت کرده ام که رویاهای سفرشان را کنار گذاشته اند تنها به این خاطر که نمی توانستند به تنهایی سفر کنند . اگر می خواهید به جایی سفر کنید اما همسفر ندارید ، شجاعت آن را داشته باشید که به تنهایی اینکار را انجام دهید . در سفر مردم بسیاری را خواهید دید .
نویسنده :<br > Rick Steves
نویسنده :
Rick Steves
ترجمه اختصاصی : <br > تیم مهنواز
ترجمه اختصاصی :
تیم مهنواز
1040۲ آبان ۱۳۹۶
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی ، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند .
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز