menusearch
mehnavaz.com

کاروانسرای یام مرند با کالاهای تماما ایرانی تجهیز می‌شود

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها است
این سایت به فروش می‌رسد. با ایمیل mehnavaz@gmail.com در ارتباط باشید
مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت
 کاروانسرای یام مرند با کالاهای تماما ایرانی تجهیز می‌شود
مدیر سرمایه گذاری صندوق احیاء بناهای تاریخی خبر داد :
کاروانسرای یام مرند با کالاهای تماما ایرانی تجهیز می‌شود
مدیر سرمایه گذاری صندوق احیاء و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی گفت : کاروانسرای یام مرند استان آذربایجان شرقی که مراحل تجهیز آن با اتکا به کالاهای تماما ایرانی به اتمام رسیده است در یک قدمی افتتاح رسمی قرار دارد .
7290۲۷ فروردین ۱۳۹۷
به گزارش مهنواز به نقل از روابط‌ عمومی صندوق احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی کشور، علی کاظمی مدیر سرمایه گذاری صندوق احیای بناهای تاریخی امروز دوشنبه 27 فروردین 97 در همین راستا افزود : روز گذشته بازدید های میدانی از بهره برداری آزمایش این کاروانسرا به عمل آمده و با توجه به مذاکرات انجام شده با بهره بردار، طی هفته های آتی به بهره برداری رسمی خواهد رسید .

کاظمی، تصریح کرد : کاروانسرای یام در 35 کیلومتری جاده تبریز به مرند واقع شده و مدت قرارداد آن 20 سال است که از این مدت 23 ماه به عنوان مدت زمان مرمت بوده، 18 سال نیز برای بهره برداری از بنا اختصاص یافته است .

وی خاطر نشان کرد : هم اکنون عملیات تجهیز کاروانسرای پیام به اتمام رسیده و کاربری این مجموعه کاربری اقامتی پذیرایی با 21 اتاق و فضای پذیرایی با ظرفیت 300 نفر خواهد بود و پس از آغاز عملیات بهره برداری مجموعه یاد شده ظرفیت مرکزیت رویداد های فرهنگی را خواهد داشت .

گفتنی است از جمله مزیت های این بنا قرار گیری آن در محور مواصلاتی شرق به غرب ایران و واقع شدن در جاده ابریشم و مسیر پیوستن ایران به ترکیه و اروپا است .

در فضای پیرامون این کاروانسرا پیست اسکی «یام» قرار می‌گیرد که این پیست هم اکنون در حال تجهیز و آماده سازی است .
نظرات کاربران
* متن پیام
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند.
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت