menusearch
mehnavaz.com

اولین موزه کفش ایران و هفتمین موزه کفش جهان در تبریز راه اندازی شد

سایت مهنواز در حال تکمیل اطلاعات جاذبه های گردشگری استان ها است
این سایت به فروش می‌رسد. با ایمیل mehnavaz@gmail.com در ارتباط باشید
مرجع تخصصی گردشگری و مهمان نوازیآگاهانه و با اخلاق سفر کنیم
جستجو
ورودعضویت
 اولین موزه کفش ایران و هفتمین موزه کفش جهان در تبریز راه اندازی شد
رییس اتحادیه کفاشان تبریز در نشست با وزیر صنعت، معدن و تجارت:
اولین موزه کفش ایران و هفتمین موزه کفش جهان در تبریز راه اندازی شد
رییس اتحادیه کفاشان تبریز گفت: اولین موزه کفش ایران و هفتمین موزه کفش جهان در تبریز راه اندازی شده است و امسال کفش دست دوز تبریز را به ثبت ملی می‌رسانیم.
9580۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷

به گزارش مهنواز به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران ( شاتا )، علی رضا جباریان فام در نشست فعالان صنعت چرم، کفش و مصنوعات چرمی تبریز با محمد شریعتمداری و معاونان وزیر، با بیان اینکه حضور ریس جمهور در بازار تبریز سبب ایجاد بارقه امید در دل صنعتگران چرم تبریز شد، یادآور شد: تولیدکنندگان تبریزی قدردان این حضور خواهند بود.

علی رضا جباریان فام با طرح این موضوع که نوسانات بازار ارز سبب دپوی مواد اولیه توسط واردکنندگان و متعاقب آن افزایش این مواد می‌شود، تصریح کرد: پویش خرید کالای ایرانی از سال ۹۵ توسط اتحادیه چرم تبریز راه اندازی شد که با راه اندازی آن بیش از ۳۰ درصد ورود کفش خارجی به تبریز کاهش پیدا کرد.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی مرحله دوم این کمپین در اواخر سال ۹۶، گفت: با نامگذاری سال ۹۷ توسط مقام معظم رهبری به سال حمایت از کالای ایرانی، اتحادیه کفاشان تبریز پوسترهای ویژه حمایت از کالای ایرانی را طراحی و منتشر کرد.

رییس اتحادیه کفاشان تبریز با اشاره به وضعیت فروش کالاهای ایرانی در بازار تبریز، افزود: در حاضر از یک هزار و ۶۰۰ واحد فروش کفش تبریز فقط ۲۰ واحد جنس خارجی می‌فروشند و ۸۰ واحد اجناس خارجی و ایرانی به فروش می‌رسانند.

جباریان فام با اعلام اینکه اولین موزه کفش ایران و هفتمین موزه کفش جهان در تبریز راه اندازی شده است، اضافه کرد: اولین پاویون ایران در حوزه کفش را با حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در مسکو راه اندازی کردیم.

وی در پایان با بیان اینکه امسال کفش دست دوز تبریز را به ثبت ملی میرسانیم، گفت: برای ثبت جهانی کفش دست دوز تبریز نیز تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است که در پی بازدید رییس جمهور از بازار کفش تبریز، نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت با فعالان صنعت چرم، کفش و مصنوعات چرمی تبریز عصر روز شنبه در محل این وزارتخانه برگزار شد.

نظرات کاربران
* متن پیام
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک

پاسخ به نظر
پاسخ به نظر
بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
دانشنامه
گردشگری پایدار _ Sustainable Tourism _ به این معناست که صنعت گردشگری در عین سوددهی اقتصادی و اجتماعی، کمترین تاثیر مخرب را بر تاریخ و فرهنگ جامعه میزبان و همینطور محیط زیست داشته باشد و در حفظ و بهبود وضع آن تلاش کند.
رفتن به بالا
بستن
ورود به مهنوازورود به مهنواز
کد امنیتی :کد امنیتی
می خواهید ثبت نام کنید ؟
عضویت